Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025
  • Paris Corner Minya

    Paris Corner Minya
  • Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?

    Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?
  • Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING

    Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING
  • Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4

    Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4
  • Tip : Ziaja Chocolate Fusion

    Tip : Ziaja Chocolate Fusion
  • essence So Cherry Happy Collectie

    essence So Cherry Happy Collectie
  • JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

    JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious
  • Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box

    Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box
  • First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

    First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh

Mocht je mij al een aantal jaar volgen, dan is het vast geen verrassing dat ik een zwak heb voor Marc Jacobs Daisy (sowieso voor parfum, maar dat is weer een ander verhaal…). Elk jaar lanceert Marc Jacobs nieuwe Daisy varianten, zoals de nieuwe Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh.

Mocht je mij al een aantal jaar volgen, dan is het vast geen verrassing dat ik een zwak heb voor Marc Jacobs Daisy (sowieso voor parfum, maar dat is weer een ander verhaal...). Elk jaar lanceert Marc Jacobs nieuwe Daisy varianten, zoals de nieuwe Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh.

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh

“Daisy Ever So Fresh is een boeket van sappige citrusnoten die het fantastische gevoel van de zonnestralen vangt en met stralend rozenwater dat een instinctieve bloemige splash aan het hart toevoegt. Kasmierhout wikkelt de geur in een luchtige, maar energieke warmte. De geurnoten spelen in briljante harmonie samen om deze betoverende en langhoudende geur te beleven.”

Topnoten: Mandarijnessence, Mango & Ananas Smell-The-Taste™
Hartnoten: Rozenwater Firad & Oranjebloesemessence
Basisnoten: Kasjmierhout

Mocht je mij al een aantal jaar volgen, dan is het vast geen verrassing dat ik een zwak heb voor Marc Jacobs Daisy (sowieso voor parfum, maar dat is weer een ander verhaal...). Elk jaar lanceert Marc Jacobs nieuwe Daisy varianten, zoals de nieuwe Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh.

Het concept

Schitterend. Levendig. Energiek. Ontdekt Daisy Ever So Fresh (parfumeur Alberto Morillas), de nieuwste geur in de iconische Daisy Marc Jacobs-collectie. De nieuwe langhoudende geur is een uitbarsting van frisheid met een heldere, gedurfde attitude, die overloopt van levendige energie en inspirerende spontaniteit door zijn jeugdige spirit en bruisende charme.

Mocht je mij al een aantal jaar volgen, dan is het vast geen verrassing dat ik een zwak heb voor Marc Jacobs Daisy (sowieso voor parfum, maar dat is weer een ander verhaal...). Elk jaar lanceert Marc Jacobs nieuwe Daisy varianten, zoals de nieuwe Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh.

Het design

De Daisy Ever So Fresh flacon is een herinterpretatie van het originele Daisy Eau So Fresh ontwerp. Deze grotere, slankere versie van de Daisy signature-flacon toont een jeugdig en levendig oranje gekleurde ‘juice’. De goudkleurige dop is het meest speelse en opvallende aspect van de flacon, versierd met zes energieke madeliefjes in harmonische oranje, witte en gele accenten. Kortom wederom een plaatje om te zien!


Daisy Ever So Fresh is een prachtige nieuwe toevoeging aan mijn collectie, een heerlijke frisse geur die goed lang aanwezig blijft op mijn huid. Misschien is het een leuk idee om binnenkort eens een verzamel artikel te schrijven over mijn Marc Jacobs parfumcollectie en eventuele aanraders?!

Prijs & verkrijgbaarheid

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum kost €68 (30ml), €106 (75ml) & €140 (125ml) en is o.a. te koop bij Douglas.

Lees ook: Zwaartekracht – Olivia Lewis

Volg:
Share:

1 Reactie

  1. september 16, 2022 / 11:24 pm

    Wat een leuk flesje weer van Marc Jacobs! Ik vind de luchtjes meestal wel heel lekker van dit merk 🙂

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.