Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN

    BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN
  • Kruidvat shoplog februari 2025

    Kruidvat shoplog februari 2025
  • Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30

    Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30
  • Beauty favorieten februari 2025

    Beauty favorieten februari 2025
  • Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025

    Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025
  • In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics

    In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics
  • Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables

    Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables
  • Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner

    Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner
  • Zara Cocoa Collection

    Zara Cocoa Collection
  • In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

    In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

Onderwerpen waar een taboe op ligt

Onderwerpen waar een taboe op ligt

Na het plaatsen van een menstruatiecup foto op Instagram heb ik een aantal reacties gehad, dat ik echt dacht…in welk jaar leven wij nou? Het verbaast mij dat er op sommige onderwerpen nog steeds zo’n taboe op ligt. En dat terwijl wij allemaal volwassen vrouwen en mannen zijn toch?!

#Selflove

Ik ben een volwassen vrouw met een actief sexleven en toch ligt er een taboe op dit onderwerp om over te schrijven. Voor mij ligt er een soort drempel om over speeltjes te schrijven zoals een vibratie eitje, dikke aanrader trouwens de Lovense Lush 3. Selflove en zelfbevrediging is iets wat dagelijks voorkomt, bij vrouwen en mannen. Toch hoor of lees je hier niet zoveel over, want tja daar heb je het hokje taboe weer. Selflove voor een man kan bijvoorbeeld met een masturbator, zoals bijvoorbeeld de Lovense Max 2. Er is trouwens wel een moment geweest waar ik ook speeltjes reviews wilde plaatsen op Pinkit.nl, maar door die taboe-drempel is dat er nog nooit van gekomen.

Nou kan je denken “maar dit onderwerp zie je toch steeds vaker?”, dat klopt! Maar het blijft gevoelig, als ik een artikel schrijf over een vibrator dan willen jullie vast niet zien wat voor e-mailtjes ik ontvang van lezers/lezeressen 😉


Er zijn nog meer onderwerpen

Maar er zijn nog meer onderwerpen waar een taboe op ligt, wat dacht je van gokken zoals een casino. Terwijl ik dit persoonlijk enorm leuk vind om te doen voor een avondje uit, dit staat 2 oktober voor ons eindelijk weer eens op de planning. En wat dacht je van het onderwerp alchohol? Terwijl ik op zijn tijd wel kan genieten van een glas wijn.

Natuurlijk zijn er ook onderwerpen waar ik het wel van begrijp en waar ik zelf nooit iets over zou schrijven, maar dat is natuurlijk ieder zijn of haar eigen keuze. Maar soms zou ik het wel fijner vinden als het taboe-hokje bij iedereen kleiner zou worden.


Over welke onderwerpen zou jij zelf nou schrijven als collega blogger? En welk taboe-onderwerp zou jij zelf willen doorbreken?

Lees ook: Mijn (of eigenlijk onze) liefde voor sneakers

Volg:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge