Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025
  • Paris Corner Minya

    Paris Corner Minya
  • Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?

    Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?
  • Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING

    Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING
  • Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4

    Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4
  • Tip : Ziaja Chocolate Fusion

    Tip : Ziaja Chocolate Fusion
  • essence So Cherry Happy Collectie

    essence So Cherry Happy Collectie
  • JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

    JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious
  • Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box

    Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box
  • First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

    First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

PERSBERICHT | VTECH DIGIGO DE WANNAHAVE VAN 2015 VOOR SMARTIES

PERSBERICHT | VTECH DIGIGO DE WANNAHAVE VAN 2015 VOOR SMARTIES

Zoals de meeste van jullie wel weten plaats ik elke zaterdag een artikel, met diverse persberichten van de afgelopen week. Soms krijg ik alleen een persbericht met véél meer informatie, of die gewoon té leuk is om niet gelijk te delen. En dat laatste had ik vooral toen ik vanmorgen het persbericht van de Vtech DigiGo in mijn mailbox zag staan. In dit artikel deel ik wat meer informatie er over, misschien een leuke tip voor de komende feestdagen.

Smarties van nu opgelet. Dit najaar is investeren in slim speelgoed het credo, een cadeau waarmee ze alles bij de hand hebben en alles kunnen. Zo’n wannahave is DigiGo, de coolste gadget van 2015. Een serieuze mini tablet in pocketformaat, met een 4.3 kleuren touchscreen, waarmee kids via WiFi spraak- en tekstberichtjes delen. Of foto’s, stickers en tekeningen.

digigo2

En met DigiGo kan nog meer! Naar muziek luisteren, foto’s en video’s (180 graden draaibare lens, meer dan 50 gekke effecten) maken en spelletjes spelen bijvoorbeeld. Dankzij het 4GB interne geheugen (ook weer uit te breiden met een Micro SD kaart naar 36GB) is de slimme pocketversie tablet onvermoeibaar.

Met DigiGo krijgen ze meteen 10 ingebouwde apps en twee gratis downloads uit het grote aanbod apps op Explor@ Park. Ingebouwd is de oplaadbare Li-Polymeer accu. De gadget van het jaar wordt geleverd met een adapter, twee pennen en een polsbandje. DigiGo is bedacht en ontwikkeld voor smarties van 4 tot 10 jaar.

Advies verkoopprijs: VTech DigiGo € 89,95,- en o.a. verkrijgbaar bij Bol.com.

Staat deze tablet inmiddels al op het verlanglijstje van jouw kindje(s)?
post signature

Volg:

2 Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.