Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025
  • Paris Corner Minya

    Paris Corner Minya
  • Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?

    Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?
  • Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING

    Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING
  • Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4

    Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4
  • Tip : Ziaja Chocolate Fusion

    Tip : Ziaja Chocolate Fusion
  • essence So Cherry Happy Collectie

    essence So Cherry Happy Collectie
  • JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

    JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious
  • Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box

    Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box
  • First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

    First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

KIDS| I LOVE SHOES VAN RAVENSBURGER

KIDS| I LOVE SHOES VAN RAVENSBURGER

Wat is er nu leuker om met je vriendinnen te kletsen over de laatste mode of dat ene paar schoenen dat je in de winkel hebt zien liggen? Ben jij ook zo’n fashionista? Nieuw van Ravensburger is I love Shoes uit de So Styly lijn! Hiermee kunnen creatieve meiden hun eigen trendy schoenencollectie maken. Met I love Shoes word je een echte schoenenontwerpster met een eigen coole schoenencollectie. Maak een girly lijn of ga voor flashy kleuren of juist voor ultramodern. Het kan allemaal!

iloveshoes6
I Love Shoes bevat maar liefst 470 accessoires zoals sterretjes, hartjes, diamantjes, vlinders, riempjes en nog véél meer. In totaal kan je vijf schoenen ontwerpen, en er zit een schoenenrek in (van stevig karton). In het schoenenrek kan je de schoentjes showen en bewaren. Sophia heeft voor Pinkit.nl de I Love Shoes getest en ze vond het erg leuk om te doen, ze heeft alleen even hulp nodig gehad om het schoenenrek in elkaar te zetten.

iloveshoes1
iloveshoes2
Er is ontzettend veel keuze en mocht je na een aantal dagen je schoentje zat zijn, kan je weer “opnieuw” beginnen. Zo kan je erg lang doen met deze set! Naast al het ontwerp-plezier is het ook fijn dat er geen andere middelen zoals lijm gebruikt word.

iloveshoes3
iloveshoes4
I Love Shoes van Ravensburger is bedoeld voor kinderen vanaf 8 jaar en is een leuke tip voor de komende December maand. Mocht jouw kindje gek zijn op schoenen, ontwerpen en lekker creatief bezig zijn dan is dit zeker een aanrader. I Love Shoes van Ravensburger kost €34,99,- en is onder andere te koop bij Bol.com.

Staat deze I Love Shoes bij jouw kindje(s) op het verlanglijstje?

*I Love Shoes is getest door Marloes en Sophia van het Pinkit test team.


post signature
*Dit artikel bevat een product dat is opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

4 Reacties

  1. Manon
    november 13, 2015 / 1:31 pm

    Wat leuk om te doen zeg

  2. M
    november 13, 2015 / 5:25 pm

    wat heeft sophia dat leuk en mooi gemaakt ook fijn dat je hulp krijgt met producten testen

  3. Sanne
    november 13, 2015 / 5:26 pm

    Ik wou dat ik nog 8 was haha 😀

  4. Esmee
    november 14, 2015 / 10:34 am

    Wat lief dit concept, echt iets wat meisjes leuk vinden!
    XOXO esmee

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.