Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN

    BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN
  • Kruidvat shoplog februari 2025

    Kruidvat shoplog februari 2025
  • Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30

    Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30
  • Beauty favorieten februari 2025

    Beauty favorieten februari 2025
  • Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025

    Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025
  • In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics

    In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics
  • Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables

    Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables
  • Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner

    Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner
  • Zara Cocoa Collection

    Zara Cocoa Collection
  • In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

    In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

SKINCARE | TIPS VOOR EEN DROGE HUID

SKINCARE | TIPS VOOR EEN DROGE HUID

Zoals ik in een ander artikel heb verteld ben ik momenteel in een huidverzorging fase, dit komt mede door mijn droge en gevoelige huid. Voor mijn website test ik regelmatig nieuwe producten op het gebied van huidverzorging en dat pakt niet altijd even goed uit. Of ik ontdek juist een super goed product dat gelijk holy grail staat krijgt. In dit artikel deel ik een aantal tips voor een droge huid…

Vijf jaar geleden gebruikte ik eigenlijk helemaal geen huidverzorging en sinds dat ik ben begonnen met bloggen is dat opgang gekomen. Inmiddels heb ik een huidverzorginsroutine die ik elke ochtend en avond toepas, omdat ik weet hoe belangrijk het is en mijn huid heeft die extra verzorging ook gewoon nodig. Op dit moment ben ik producten van Medik8 aan het testen, hier vertel ik over een paar weken wat meer over (ik test huidverzorging graag wat langer uit)

Regelmatig krijg ik de vraag of ik wat tips heb voor een drogere huid en ik weet hoe lastig en vervelend het kan zijn, aangezien ik er zelf ook regelmatig last van heb. Ik zal een aantal tips op een rijtje zetten, mocht jijzelf nog een goede tip hebben laat die dan zeker achter in een reactie.

– Gebruik huidverzorging dat ook écht bij je huidtype past
– Probeer zoveel mogelijk producten van één merk te gebruiken
– Veel water drinken (dat is sowieso ontzettend belangrijk én goed voor je huid)
– Niet te warm douchen
– Let op de ingrediënten die in je huidverzorgingsproducten zitten
– Gebruik minimaal 2x per week een hydraterend gezichtsmasker (ik probeer zo min mogelijk peel off maskers te gebruiken)
– Breng voor je dag-en nachtcrème een serum aan
– Het gebruiken van een face mist is lekker verfrissend, verkoelend én zorgt voor extra hydratatie
– Als je een droge huid heb let dan ook op wat voor make-up je gebruik, zo is een matte foundation vaak geen goede           match
– Reinig je gezicht elke ochtend en avond met een verzorgende cleanser

Dit zijn een aantal tips waar ik zelf ook dagelijks rekening mee hou, daarnaast let ik ook zoveel mogelijk op mijn voeding (tenminste dat probeer ik). Ik merk op dit moment een goede vooruitgang van mijn huid, hopelijk blijft dat zo!

Heb jij ook last van een droge huid? Mochten jullie nog andere tips hebben laat die dan vooral even achter in een reactie #samenhelpenweelkaar.

post signature

Volg:

3 Reacties

  1. mei 20, 2018 / 10:20 am

    Goede tips, het is vooral heel belangrijk om onderscheid te maken tussen droog en vochtarm. Ik krijg veel mensen bij mij in de winkel die ‘klagen’ dat hun huid zo droog is en dat vette of olieachtige producten niets voor ze doen. In werkelijkheid is hun huid niet droog, maar vochtarm en hebben ze dus veel meer baat bij hydraterende ingredienten, zoals producten met hyaluronzuur of glycerine.
    bychristiana onlangs geplaatst…Review Utsukusy Bijin Facial cleanser creamMy Profile

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge