Nieuwe artikelen:

  • essence So Cherry Happy Collectie

    essence So Cherry Happy Collectie
  • JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

    JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious
  • Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box

    Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box
  • First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

    First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada
  • Etos komt met nieuwe luier en veel vernieuwing voor ouders met kleintjes

    Etos komt met nieuwe luier en veel vernieuwing voor ouders met kleintjes
  • Beauty Empties maart 2025

    Beauty Empties maart 2025
  • Fashion Inspiratie | Protest Sportswear, is jullie kledingskast al summer ready?!

    Fashion Inspiratie | Protest Sportswear, is jullie kledingskast al summer ready?!
  • Unboxing Kruidvat Beauty Innovatiebox + WIN

    Unboxing Kruidvat Beauty Innovatiebox + WIN
  • Too Faced Cloud Crush Blush Watermelon Rain

    Too Faced Cloud Crush Blush Watermelon Rain
  • Nieuwe essence & Catrice make-up testen lente/zomer 2025

    Nieuwe essence & Catrice make-up testen lente/zomer 2025

TIP | SOAP FOUNDATION – DONEER JE ONGEOPENDE BEAUTYPRODUCT(EN)

TIP | SOAP FOUNDATION – DONEER JE ONGEOPENDE BEAUTYPRODUCT(EN)

Persbericht – Kerst is een tijd van cadeautjes, gezelligheid met vrienden en familie, jezelf opdoffen, lekker naar de kapper, een manicure, facial en mooie make-up. Toch is dat niet voor iedereen normaal. Nederland telt duizenden vrouwen, mannen en kinderen die hier vanwege hun situatie niet mee bezig zijn en/of zich dit niet kunnen veroorloven. Maar dat wel net zo graag zouden willen… 
Soap foundation
Daarom is het SOAP FOUNDATION’s allergrootste kerstwens om nóg meer ongebruikte (of nauwelijks gebruikte) beauty producten in te zamelen. Zodat er voor Kerst wederom een heleboel mensen blij gemaakt kunnen worden. Dat geeft hen niet alleen een goed gevoel, maar ons en jouzelf ook!

‘Mensen zoeken warmte en delen intieme momenten met elkaar tijdens de feestdagen. De vrouwen en hun kinderen uit de vrouwenopvang zijn daarvoor in de decembermaand op elkaar aangewezen. De steun die SOAP FOUNDATION deze vrouwen geeft is enorm belangrijk. Het is echt een lichtpuntje en de persoonlijke aandacht die de vrouwen daardoor krijgen helpt ze om weer een beetje te stralen in hun eigen omgeving. Essentieel in het proces naar een zelfstandig bestaan!’, aldus Johan Gortworst (Federatie Opvang).

In het eerste half jaar sinds de oprichting heeft SOAP FOUNDATION onder het motto ‘beauty should not be a luxury’ een overweldigend aantal donaties mogen ontvangen én kunnen verspreiden. Het streven om beauty toegankelijk te maken voor iedereen blijkt groot draagvlak te hebben. En dat kan alleen nog maar meer worden, zeker met Kerst in aantocht!

Hoe het werkt
Verzamel de ongeopende beautyproduct(en) in de speciale SOAP FOUNDATION beautybag of neem ze zelf mee en lever ze in bij één van de verschillende inzamelingspunten – o.a. bij de SOAP TREATMENT STORES. Vervolgens worden alle gedoneerde beautybags door de SOAP FOUNDATION verzameld en persoonlijk gedoneerd aan lokale opvanginstellingen, instanties en goede doelen. Zo komt al het moois uit jouw overvolle beautystash alsnog goed terecht.

Over SOAP FOUNDATION
SOAP FOUNDATION is een initiatief van SOAP TREATMENT STORE en DOCTORS AT SOAP. De stichting zet zich in om ongebruikte (of nauwelijks gebruikte) beauty producten in te zamelen en te doneren aan opvanginstellingen, instanties en goede doelen die vrouwen, mannen en kinderen in kwetsbare situaties helpen en opvangen (denk aan asielzoekers centra, alleenstaande tienermoeders, slachtoffers van huiselijk geweld, begeleid wonen, gezinnen die leven onder de armoede grens). Zodat ook zij kunnen genieten van dat beetje luxe.

Check de website van Soaptreatmentstore.com voor meer informatie en jouw dichtstbijzijnde inzamelingspunt.

Volg:

3 Reacties

  1. Loes
    december 1, 2018 / 4:12 pm

    Had ik dit maar eerder geweten, wat een geweldig initiatief. Net een opruimronde achter de rug met nieuwe of zo goed als nieuwe beauty spullen.Merendeel is naar vriendinnen gegaan. Gun ik ze van harte maar ze verkeren allemaal in de gelukkige positie het ook zelf te kunnen kopen. Voortaan gaan deze dingen dus naar de soapfoundation!!!!!

  2. chucky1012
    december 3, 2018 / 11:31 am

    Goed initiatief 👌🏻
    Pas alles opgeruimd.

    Xoxo

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.