Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN

    BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN
  • Kruidvat shoplog februari 2025

    Kruidvat shoplog februari 2025
  • Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30

    Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30
  • Beauty favorieten februari 2025

    Beauty favorieten februari 2025
  • Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025

    Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025
  • In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics

    In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics
  • Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables

    Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables
  • Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner

    Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner
  • Zara Cocoa Collection

    Zara Cocoa Collection
  • In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

    In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

NIEUW | NARS HOT NIGHTS FACE PALETTE

NIEUW | NARS HOT NIGHTS FACE PALETTE

NARS brengt de laatste tijd zoveel mooie paletten uit voor de komende zomer. Vorige week zijn er weer twee limited editions aan het assortiment toegevoegd. Ik bestelde één van deze nieuwe releases, namelijk het NARS Hot Nights Face Palette.

NARS Hot Nights Face Palette €55 o.a. te koop bij de Bijenkorf

“In 2019 bezorgt NARS je een hete zomerse gloed met twee onweerstaanbare limited edition gezichtspaletten. Geef je wangen en ogen een warme gloed en een stralende finish met een perfect op elkaar afgestemde highlighter, bronzer en vier glinsterende oogschaduwtinten.”

Laat ik beginnen met de verpakking, dit ziet er natuurlijk weer ontzettend mooi uit! Er zijn twee paletten verkrijgbaar: Summer Lights & Hot Nights.

Summer Lights heeft meer neutrale tinten en Hot Nights bevat iets meer kleur. Omdat ik de laatste weken redelijk wat neutrale paletten heb gekocht, ben ik gegaan voor Hots Nights. Maar eerlijk is eerlijk, beide paletten zien er gewoon prachtig uit. Elk palet bevat bevat vier oogschaduws, een highlighter en bronzer.

Oogschaduws v.l.n.r.: PACIFIC (iridescent pink beige), PARADIS (ridescent soft violet), MAEVA (shimmering cranberry) & BLACK SAND (shimmering deep purple).

Highlighter TAUTIRA (shimmering rose gold) & Bronzer MANNIHI (matte midtone bronze).

Zoals ik al zei bevat Hot Nights net iets meer kleur, maar alsnog is het een redelijk neutraal palette. Misschien niet de meest spannende kleur combinaties, maar toch heeft dit palette voor mij een hoog hebben-gehalte.

Tijdens het swatchen merk ik gelijk hoe zacht de oogschaduws zijn, de parelmoer finish is op de bovenstaande foto ook goed zichtbaar. Ook al zijn deze poeders zijdezacht, ze hebben amper tot geen fall out. Het NARS Hot Nights Face Palette bevat geen matte oogschaduw, daar gebruik ik gewoon de matte bronzer voor 😉

De oogschaduws zijn ontzettend fijn in gebruik en makkelijk te blenden, zonder kleur te verliezen. Het enige wat een beetje jammer is is dat de bronzer te licht is voor mijn huid, maar ik gebruik de bronzer dan gewoon als oogschaduw. Het is misschien geen mega opvallend palet qua kleurkeuze, maar het is wat mij betreft zeker een aanrader #loveit.

Misschien ook interessant om te lezen:
Charlotte Tilbury Eyes to Mesmerise Star Gold & Rosy Gold
Benefit Cosmetics CHEEKLEADERS Mini Bronze Squad
SweetBunnyHare Hair Vitamins

Volg:

3 Reacties

  1. Tonnia
    mei 24, 2019 / 12:01 pm

    mooi staat je goed

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge