Nieuwe artikelen:

  • Beauty empties april 2025

    Beauty empties april 2025
  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025
  • Paris Corner Minya

    Paris Corner Minya
  • Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?

    Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?
  • Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING

    Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING
  • Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4

    Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4
  • Tip : Ziaja Chocolate Fusion

    Tip : Ziaja Chocolate Fusion
  • essence So Cherry Happy Collectie

    essence So Cherry Happy Collectie
  • JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

    JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious
  • Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box

    Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box

LIMITED EDITION | ETOS BOTANICAL BOOST ROSEMARY & FIG

LIMITED EDITION | ETOS BOTANICAL BOOST ROSEMARY & FIG

Tijdens de beauty speeddate heb ik al kennis mogen maken met de nieuwe limited edition van Etos, namelijk de Botanical Boost Rosemary & Fig lijn. De limited edition Rosemary & Fig lijn is wederom ontwikkeld in samenwerking met de Hortus Botanicus en bevat plantenextracten van hoogwaardige kwaliteit. Als #EtosFriends heb ik deze maand wat producten uit de nieuwe limited edition lijn ontvangen en die ga ik vandaag aan jullie laten zien. 


Etos Botanical Boost Rosemary & Fig
De Etos Botanical Boost lijn bestaat al een tijdje en is naar mijn mening een groot succes! Het is dus extra leuk dat er diverse nieuwe limited editions tijdelijk aan het assortiment wordt toegevoegd. Laad je humeur en je huid op door de heerlijke werking van Botanical Boost Rosemary & Fig. Ideaal voor de bescherming van de droge huid in deze koude dagen! Naast de heerlijke producten van je huid zijn er ook home producten, zoals een hele fijne geurkaars!


Etos Botanical Boost Rosemary & Fig producten:

– Etos Rosemary & Fig Shower Foam €4,99 (inhoud 200ml)
– 
Etos Rosemary & Fig Massage Oil €4,99 (inhoud 150ml)
– 
Etos Rosemary & Fig Scented Sticks €7,99
– 
Etos Rosemary & Fig Hand Cream €3,49 (inhoud 75ml)
– 
Etos Rosemary & Fig Bath Fizzer €4,99 (inhoud 2 stuks)
– 
Etos Rosemary & Fig Scented Candle €6,99
– 
Etos Rosemary & Fig Body Cream €4,99 (inhoud 200ml)

Etos Botanical Boost Rosemary & Fig
De geur combinatie van Rozemarijn en vijg is gewoon héérlijk! Ik krijg er een soort luxe gevoel bij en dat terwijl de producten juist zo betaalbaar zijn. Natuurlijk zijn deze producten ook super leuke cadeautjes voor de december maand 😉 Ik ben vooral gek op de shower foam en de geurkaars, die is alweer bijna op!

Zijn jullie al bekend met deze heerlijke nieuwe limited edition?

post signature
*Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

7 Reacties

  1. Tonnia
    oktober 13, 2017 / 1:30 pm

    klinkt goed

  2. oktober 14, 2017 / 8:07 am

    Zo mooi.
    Dit ken ik niet.
    Binnenkort eens langs de winkel die dit verkoopt.

    Xoxo

  3. oktober 14, 2017 / 3:45 pm

    Haha, same here. Ik heb de kaars de afgelopen week echt non-stop gebrand , hij is gewoon ook al bijna op. Hij is zo lekker, en ja, met zo’n prijs hoef je je er ook niet schuldig over te voelen natuurlijk.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.