Nieuwe artikelen:

  • Unboxing Kruidvat Beauty Innovatiebox + WIN

    Unboxing Kruidvat Beauty Innovatiebox + WIN
  • Too Faced Cloud Crush Blush Watermelon Rain

    Too Faced Cloud Crush Blush Watermelon Rain
  • Nieuwe essence & Catrice make-up testen lente/zomer 2025

    Nieuwe essence & Catrice make-up testen lente/zomer 2025
  • Embryolisse Radiant Complexion Cream Apricot Glow & Rose Glow

    Embryolisse Radiant Complexion Cream Apricot Glow & Rose Glow
  • Leuke tip voor Pasen – een Easter Beauty Basket

    Leuke tip voor Pasen – een Easter Beauty Basket
  • Unboxing Lookfantastic The Box Maart 2025

    Unboxing Lookfantastic The Box Maart 2025
  • Nieuw Hand & Nail care van Pink Gellac

    Nieuw Hand & Nail care van Pink Gellac
  • Beauty Shoplog | TK Maxx, Kruidvat, Holland & Barrett, Notino & meer

    Beauty Shoplog | TK Maxx, Kruidvat, Holland & Barrett, Notino & meer
  • In The Mix | Huidverzorging van The Ordinary

    In The Mix | Huidverzorging van The Ordinary
  • DM shoplog maart 2025

    DM shoplog maart 2025

BEAUTY | NIEUW PUPA GOLDEN CREAM

BEAUTY | NIEUW PUPA GOLDEN CREAM

Speciaal voor vrouwen (en mannen!) die hun gebruinde huid willen verrijken, egaliseren en laten stralen introduceert PUPA Milano de Golden Cream. Als PUPA-fan ben ik gelijk met dit nieuwe product aan de slag gegaan, en vandaag vertel ik er wat meer over.

PUPA Golden Cream

Wat mij als eerste opvalt is de mooie gebronsde tube, met een flinke inhoud van 100ml. De Golden Cream is eigenlijk een hydraterende vloeibare highlighter voor je gehele lichaam. Dus niet alleen je gezicht, maar ook bijvoorbeeld je armen en benen. Vooral in de zomer als het rokjes/jurkjes en korte mouwen seizoen is, kan dit product je huid net wat mooier en feestelijker er uit laten zien.


De Golden Cream hydrateert de huid, welke wordt verrijkt met gouden parels om de tint te egaliseren. Armen, hals en decolleté worden aangekleed met een stralend licht. Het parfum is verrijkt met zoete en exotische noten die herinneren aan prachtige plaatsen en geeft een gevoelservaring bij elke applicatie.

Dankzij de toevoeging van sheaboter ontstaat een zachte en romige textuur met helende en verzachtende eigenschappen voor een zacht en soepel effect. Ook de speciale mix van oliën, zoete amandelolie en olie gemaakt van de kern van abrikoos en perzik, heeft een verzachtend effect om de huidelasticiteit te behouden. Je geeft je lichaam dus niet alleen een prachtige glans, maar ondertussen verzorg je ook nog eens de huid.




PUPA Golden Cream is een prachtig product! Je hebt per keer maar een dotje nodig (het is natuurlijk per lichaamsdeel verschillend), en het resultaat is prachtig. Dit product is ook zeer geschikt voor bijvoorbeeld een fotoshoot, festivals en andere leuke feestjes. Of gewoon als je thuis bent en een t-shirt draag en net wat meer op wilt vallen… (jup that’s me!). De producten van PUPA zijn hypoallergeen, dermatologisch getest & dierproefvrij.

PUPA Golden Cream kost €27,50 (inhoud 100ml) en is o.a. te koop bij Huidverzorging Mireille.

post signature
*Dit artikel bevat een product dat is opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

10 Reacties

  1. Joandi Loes Tholen
    juni 9, 2017 / 10:01 am

    Wat een mooi product met een mooie glow!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.