Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN

    BEAUTY MUSTHAVES VAN DE AFGELOPEN WEKEN
  • Kruidvat shoplog februari 2025

    Kruidvat shoplog februari 2025
  • Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30

    Nieuw | Louis Widmer Remederm Dry Skin Lichaamsmelk 10% Ureum en Dagcrème UV 30
  • Beauty favorieten februari 2025

    Beauty favorieten februari 2025
  • Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025

    Unboxing Lookfantastic The Box februari 2025
  • In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics

    In The Mix | Diverse producten van Collection Cosmetics
  • Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables

    Unboxing By Lyko Stupid Cupid Lovables
  • Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner

    Q+A Haarverzorging – Strengthening shampoo & conditioner
  • Zara Cocoa Collection

    Zara Cocoa Collection
  • In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

    In The Mix | Betaalbare en populaire lichaamsverzorging

BEAUTY| MAYBELLINE VIVID MATTE LIQUID 35 REBEL RED

BEAUTY| MAYBELLINE VIVID MATTE LIQUID 35 REBEL RED

Ik had het er van de week al over in een ander artikel, maar liquid lipsticks met een matte finish zijn gewoon hot! Ook Maybelline speelt daar op in! Vanaf juni zijn namelijk de Maybelline Vivid Matte Liquid verkrijgbaar in tien prachtige tinten. Ik heb zelf kleur 35 Rebel Red ontvangen, maar heb de andere kleuren in Duitsland ook al gespot en ze zijn stuk voor stuk prachtig en lekker opvallend.

maybellinevivid3

“TO MAKE A STRONG STATEMENT WITHOUT SAYING A WORD, A POP OF INTENSE COLOR WORKS EVERY TIME.”

De kleuren die vanaf juni verkrijgbaar zijn:

– Nude Thrill
– Nude Flash
– Pink Charge
– Electric Pink
– Orange Shot
– Rebel Red
– Fuchsia Ecstasy
– Berry Boost
– Possessed Plum
– Vivid Violet

De kleuren zijn echt heel divers van nude, tot opvallendere tinten zoals paars! Hier kan ik zo vrolijk van worden, voor elk wat wils zit er gewoon wel een tint bij. Maar het belangrijkste is natuurlijk, hoe is de kwaliteit en pigmentatie?! Qua verpakking ziet het er ook prima uit, wat ik zelf fijn vind is dat ze huls goed past in mijn lipstick houder!

maybellinevivid4
maybellinevivid2
Oehh ja van deze pigmentatie kan ik alleen maar blij worden, prachtig! De applicator is heel basic, maar doet ook goed zijn werk. Ik zou wel als je een foutje maakt, dit zo snel mogelijk corrigeren. Zo voorkom je stain vlekken, en hoef je niet weer je foundation of concealer opnieuw aan te brengen (dit is trouwens bij elke liquid lipstick het geval).

maybellinevivid5
Eigenlijk kan ik gewoon heel kort hier over zijn, Rebel Red is prachtig en super goed gepigmenteerd! Ik merk wel dat de Vivid Matte Liquid eventjes de tijd nodig heeft met drogen, maar dan heb je wel een mooi matte effect. En waar ik helemaal blij van wordt, is dat het comfortabel aanvoelt op mijn lippen en totaal niet uitdrogen. De kleur blijft ongeveer drie á vier uur goed zitten, maar dat ligt er ook een beetje aan wat je drinkt/eet. Yes als lipstickjunkie wordt ik hier vrolijk van, en ik ga zeker nog even kijken bij de andere kleuren.

Maybelline Vivid Matte Liquid 35 Rebel Red kost €6,99,- en is binnenkort verkrijgbaar bij o.a. de Kruidvat.

post signature
*Dit artikel bevat een product dat is opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

10 Reacties

  1. Sanne
    mei 20, 2016 / 7:38 am

    mooi staat je goed 🙂

  2. Jamey
    mei 20, 2016 / 8:01 am

    Vavavooommmmmm sexy kleurtje hoor meis!

  3. mei 20, 2016 / 8:03 am

    Wauw wat een intense en mooi kleur zeg. Fijn om te weten dat je lippen niet droog aan voelen als je deze op hebt, vaak is dat nou juist wat mij tegenhoud om zulke producten te kopen. Ik ben ook wel benieuwd naar de andere kleuren uit deze nieuwe lijn.

  4. mei 20, 2016 / 10:33 am

    Ik ben benieuwd, je lippen voelen niet droog aan. Dat is fijn en niet verwacht voor een liquit lipstick. De prijs ook netjes.

  5. mei 20, 2016 / 10:59 am

    Wauw, wat een mooie felrode kleur. Fijn dat je lippen niet uitdrogen! X

  6. Yvonne
    mei 20, 2016 / 11:07 am

    Dat is nog eens rood zeg, het staat je prachtig, ik ben benieuwd naar de andere kleurtjes

  7. mei 20, 2016 / 6:57 pm

    Wauw wat een mooie intense rode kleur :o, staat je prachtig!
    X

  8. mei 21, 2016 / 7:00 pm

    Soooooooooooooow ? ?? Sonja need… Yes she does! ?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge