Nieuwe artikelen:

  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025
  • Paris Corner Minya

    Paris Corner Minya
  • Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?

    Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?
  • Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING

    Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING
  • Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4

    Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4
  • Tip : Ziaja Chocolate Fusion

    Tip : Ziaja Chocolate Fusion
  • essence So Cherry Happy Collectie

    essence So Cherry Happy Collectie
  • JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

    JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious
  • Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box

    Unboxing Clarins lente/zomer 2025 beauty box
  • First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

    First Sniff | Khair Felicity, Cream of Clouds & Musk Collection Pina Colada

BEAUTY | BOURJOIS ROUGE VELVET THE LIPSTICK FALL IN LOVE COLLECTION

BEAUTY | BOURJOIS ROUGE VELVET THE LIPSTICK FALL IN LOVE COLLECTION

Ik heb al vaker over de Bourjois Rouge Velvet The Lipstick geschreven en sinds kort is er een nieuwe herfstcollectie met 6 nieuwe tinten. Uit de Bourjois Rouge Velvet The Lipstick Fall In Love Collection heb ik drie tinten ontvangen en die ga ik vandaag aan jullie laten zien. 
Bourjois Rouge Velvet The Lipstick Fall In Love Collection

Bourjois Rouge Velvet The Lipstick Fall In Love Collection €15,99 per stuk o.a. verkrijgbaar bij Bol.com

“Rouge Velvet The Lipstick Fall in Love is een collectie met 6 nieuwe herfsttinten, van mauve tot bruin én een pittige, pompoen tint als pikant accent. Met alle beroemde voordelen van de Rouge Velvet The Lipstick, om super trendy te zijn!”


Bourjois Rouge Velvet The Lipstick Fall In Love Collection bevat de volgende kleuren:

– #17 From Paris with Mauve: een zacht paarse tint met een vleugje grijs voor een een ‘ambiance douce’.
– #18 Mauve-Martre: een warme, licht paarse tint met een vleugje roze; perfect voor een ‘rendez-vous’.
– #21 Grande Roux: een warme koper tint, het gemakkelijke, combineerbare Parijse rood. ‘Piquant’ maar tegelijkertijd zacht én het past bij elke huidskleur.
– #23 Taupe of Paris: een koel bruine tint met een vleugje grijs. ‘Enchanté!’
– #25 Maca’brown: een donkere chocolade tint voor lippen met een ‘bite’!
– #26 French Opéra: het donkerste koele bruin met een mauve ondertoon voor een zachte, donkere look – ‘oh la, la!’

Bourjois Rouge Velvet The Lipstick Fall In Love CollectionBourjois Rouge Velvet The Lipstick #15 Peach Tatin, #17 From Paris with Mauve & #23 Taupe of Paris

Het eerste wat mij opvalt zijn de super gave kleuren! Eerlijk…ik zou dit zelf nooit zo snel hebben gekozen, maar dit komt omdat ik altijd voor veilig nude of 100 tinten roze ga. Terwijl ik dit artikel schrijf en de nummers zie kom ik er achter dat de eerste lipstick #15 Peach Tatin niet bij de herfstcollectie hoort, maar toch laat ik deze kleur ook zien (aangezien deze lipstick gewoon verkrijgbaar is).

Bourjois Rouge Velvet The Lipstick is schuin afgesneden en door deze vorm brengt de lipstick heel gemakkelijk en vooral nauwkeurig aan #loveit. Aan de buitenkant van de huls is het al super duidelijk om welke kleur heeft gaat, zo hoef je niet lang naar dé perfecte kleur te zoeken in je make-up collectie.

Bourjois Rouge Velvet The Lipstick Fall In Love Collection
Inmiddels weet ik hoe goed de pigmentatie is van deze lipstick en dat bewijst de bovenstaande foto ook weer opnieuw. Met één laagje hebben je lippen al een mooie herfstkleur met een fluweelmatte finish.

Bourjois Rouge Velvet The Lipstick Fall In Love CollectionBourjois Rouge Velvet The Lipstick #15 Peach Tatin, #17 From Paris with Mauve & #23 Taupe of Paris

Het zijn andere kleuren dan dat ik normaal draag, maar dat is juist ook zo leuk om van mijn werk…ik ontdek steeds nieuwe producten en kleuren die ik graag gebruik. Owja en eenmaal aangebracht blijft de Bourjois Rouge Velvet The Lipstick uren zitten en de fluweelmatte finish droogt je lippen niet uit.

post signature
*Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

6 Reacties

  1. Beautycutiestyle
    september 29, 2018 / 8:33 am

    💄Hoe leuk de naam ook, From Paris with mauve, die vind ik niet zo… De andere twee zijn wel erg mooi Fijn weekend, liefs H ღ

  2. september 29, 2018 / 12:47 pm

    Prachtige pigmentatie inderdaad. Ik vind zelf Peach Tatin het mooist en meest draagbaar.

  3. chucky1012
    september 30, 2018 / 10:07 pm

    Prachtige teinten van een fijn merk 👌

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.